Hakkımızda

1983 yılından bu yana gümrük müşavirliği hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız UTC Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti., uzman ve deneyimli kadro, pozitif bakış açısı ve dürüstlük ilkesinden taviz vermeme gibi temel niteliklerinden dolayı; ülkemizin, iç ve dış ticaretin arttığı serbest liberal ekonomiye geçiş döneminde, sektörün lider firmaları arasına girmiştir.

UTC Gümrük Müşavirliği, küresel değişim dinamiklerinden güç alıp grup şirketlerini, organizasyon yapısını, servis ağını ve müşteri portföyünü her geçen gün geliştirerek dinamizmini sürekli büyüme yönünde ivmelendirmektedir. Şirket bütününde ve iş ortakları ile uyguladığı etkin süreç yönetimini iş etikleri çerçevesindeki çalışma yaklaşımı ile birleştirerek sinerjik ve verimli bir iş ortamı oluşturmaktadır.

Çalışanlarıyla bir aile gibi bütünleşerek uzun soluklu projeleri yürüten ve yürütme hedefinde olan UTC Gümrük Müşavirliği, yenilikçi ve yaratıcı yöntemleri uzmanlık alanları ile harmanlayıp müşterilerinin her zaman yanında olan çözüm ortağı anlayışıyla çalışmaya devam etmektedir.

Şirketinizin ihtiyaçlarına bütünsel olarak yaklaşan kalite odaklı bir çözüm ortağına ihtiyaç duyuyorsanız UTC Gümrük Müşavirliği, sizler için uzman kadrosuyla en kısa zamanda en etkin hizmeti vermekten gurur duyacaktır.

 

Belgelerimiz

g1