Kalite Yaklaşımı

UTC Gümrük Müşavirliği, kalite sistemlerinin iş hayatının verimliliğini artırmadaki en önemli unsurlardan biri olduğunun farkındalığı ile hareket etmektedir. Bu farkındalık sayesinde, 2005 yılında almaya hak kazanmış olduğu K-Q TSE-ISO-EN 9000 TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile sektörün lider ve öncü kuruluşları arasında yerini almıştır. İş süreçlerinde ve kadrosunda uyguladığı sürekli iyileştirmeler ve geliştirmelerle hizmetlerinde fark yaratmayı ve müşterilerine daha iyi daha kaliteli hizmet götürmeyi birincil çalışma ilkesi haline getirmiştir.


İş Etikleri

İş presiplerinin ve kurallarının her geçen gün önem kazandığı ve iş hayatının olmazsa olmaz unsurları arasında yerini aldığı günümüzde Uğurcan Gümrük Müşavirliği şirket içi, tedarikçileri ve müşterileri ile olan ilişkilerinde iş etikleri ve kuralları çerçevesinde hareket etmektedir. Bilginin değerini bilen ve koruyanUTC Gümrük Müşavirliği kadrosu, bireye ve kuruma özel bilgilerin gizliliğine her türlü kademede uymaktadır.


İş Süreçleri hızla artan rekabet koşulları günümüz iş yapma şekillerinin daha verimli daha etkin olmasını neredeyse mecbur kılmaktadır. Bu verimliliği iş akışlarına ve süreçlerine yansıtarak müşterilerimize daha hızlı ve daha sorunsuz hizmet sunma Uğurcan Gümrük Müşavirliği'nin öncelikli hedefidir. Sürekli olarak iş tanımları ve iş analizleri yapılarak iş akışları geliştirilmekte, mevcut sistem iyileştirilmekte ve müşterilerimize bu çalışmaların pozitif etkileri yansıtılmaktadır.

 

Müşteri Memnuniyet Anketi

Değerli Müşterilerimiz, kalite standartlarımız çerçevesinde Müşteri Memnuniyeti Anketimiz için lütfen BURAYA tıklayınız..