Buluş Şenliği - 2006
Buluş ޞenliği - 2006 Problem JPL-NASA`dan Çözüm Sizden
20 Tenis topunu 5 metre uzakta ve bir engelin arkasındaki bir çöp bidonuna en çabuk ve isabetli atacak düzeneği yapın, gelin yarışalım.

JLP-NASA'da 1998'den beri her yıl düzenlenen ve Güney Kaliforniya'daki ortadereceli okulların katılımına da açık olna "Invention Challange" adlı yarışma, aynı anda, aynı format ve içerikte ABD dışında sadece Türkiye'de düzenleniyor. Invention Challenge İstanbul yani Buluş ޞenliği, önceden tasarlanmış bir problemi çözecek buluşların tasarımı, gerçekleştirilmesi ve şenlik ortanımda yarıştırılmasıdır.

2 Aralık 2006 Cumartesi günü yapılacak yarışmaya katılmak için www.bulus.ws web sayfasında yer alan başvuru formalarını doldurup, en geç 31 Ekim Salı günü akşamına kadar iletişim adreslerimizden bize iletiniz. Okullar ve Hobiciler olarak 2 kategoride toplam 40 yarışmacı şans bulacak, yarışmacılar, başvuru formalarının bize ulaşma zamanına göre belirlenecektir. Yarışmanın detaylarına web sitemize ulaşabileceğiniz gibi, yarışma ve başvuru formaları ile ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerinde yararlanabilirsiniz.

Yer: ENKA Sadi Gülçelik Spor Tesisleri Teniz Kortu Maslak
Ödül: Her kategori için bir Laptop Bilgisayar
İlgili: Tamer Kaplan
Tel: 0216 4663683 İç Hat: 118
Faks: 0216 4993281 E-posta adresi:   Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  

Daha fazlası